Te mit láttál? Értékeld itt!
x keresési feltételek törlése
< vissza a cikkekhez
Január végéig még megnézheted AL PACINO-t színházban!
Kétszereplős előadást nézni menő!
Január 31-ig még megnézheted Al Pacino-t színházban.
Persze ehhez szükséges egy repülőjegy New York-ba, hiszen a Broadway-n látható a China Doll című előadás melyben szerepel. A Pulitzer és Tony-díjas David Mamet írta a 2 szereplős színdarabot kifejezetten Al Pacinonak.
(Itthon is fantasztikus 2 szereplős előadások vannak, de erről kicsit lejjebb.)
 Egy multi-milliomos vagyonos üzletembert játszik, aki kész arra, hogy új életet kezdjen az ő gyönyörű, fiatal menyasszonyával. Vesz egy repülőgépet és boldogan sétálna az új élet felé, mikor kap egy váratlan telefonhívást. 
Az előadást a Tony-díjas Pam MacKinnon rendezte. A premier 2 hét csúszással 2015 december 4-én volt és csak 2016 január 31-ig látható.  Jegyek a legjobb helyekre 149.5 $-ba kerülnek, a hátsó sorokba már "csak" 82 $. A szemfülesek az Amazonon 14.5 $-ért is hozzájuthatnak.

A premieren a szokásos broadway-i felhajtás nem maradhatott el.



Vannak olyan szerencsések, akik már látták az előadást és fotókat is készítettek Al Pacinoval.




Kedvcsinálónak ( vagy kárpótlásul)  pár kép az előadásból.






Fotó: Jeremy Daniel

Nem csak a Broadwy- n láthatóak szuper kétszereplős előadások!
A Thália Színházban Schell Judit és Csányi Sándor játssza a Ketten egyedül előadást, melyet már láthattatok filmen is Krumplirózsa címmel. A filmben szintén Al Pacino játszotta a férfi szerepet! :) 

A József Attila színházban mutatják be a Boldogság című darabot Pikali Gerdával és Rékasi Károllyal, Verebes István rendezésében.

A Centrál Színházban 2 előadásban is találkozhatsz fantasztikus kettősökkel. A Lepkegyűjtőben Bereczki Zoltán és Ágoston Katalin, a Jó zsaru - rossz zsaruban pedig Stohl András és Szabó Győző remekel.

A Rózsavölgyi Szalonban Alföldi Róbert és Jordán Tamás Az utolsó óra című előadásban varázsolja el a nézőket 70 percen keresztül.

Egy biztos! Kétszereplős előadást nézni nem csak New Yorkban menő! És itthon nem is kell hozz dollárral kitömött pénztárca. Klikk a lap alján az ajánlott előadások jegyeiért!





hirdetés
hirdetés
Ajánló
Dennis Martin: Die Päpstin A pápanő
József Attila Színház
Dorian Gray
Spirit Színház
István, a király
Budapesti Operettszínház
Káosz
Karinthy Színház
Teszt ajánló
NEKED AJÁNLJUK

2018-ban újból berobog Budapestre a ZENEVONAT !!!

Az Átrium a legmenőbb a Foci Eb alatt

"Nem titkoltan Hernádi-rajongó vagyok" - Janza Kata a Menopauzában debütál

Felismered a színházakat kép alapján? -TESZT

Hány színésznőt ismersz fel kép alapján?

Mondd el a véleményed!
Belépés

Lépj be és mondd el a véleményed a cikkről!

Szavazáshoz jelentkezz be!

Facebook belépés

vagy

Elfelejtett jelszó
Ajánlott programok
6.3
Ketten egyedül
Thália Színház
Jegyvásárlás
Értékeld Te is az előadást!
0.0
Boldogság
József Attila Színház
Jegyvásárlás
Értékeld Te is az előadást!
7.2
A lepkegyűjtő
Centrál Színház
Jegyvásárlás
Értékeld Te is az előadást!
7.1
Jó zsaru - rossz zsaru
Centrál Színház
Jegyvásárlás
Értékeld Te is az előadást!
0.0
Mark St. Germain: Az utolsó óra - Jordán Tamás és Alföldi Róbert
Rózsavölgyi Szalon
Jegyvásárlás
Értékeld Te is az előadást!
x keresési feltételek törlése
< vissza a cikkekhez